"Бенфіка" врятувала гру в Мілані, але в півфінал Ліги чемпіонів йде "Інтер"

Бенфіка врятувала гру в Мілані, але в півфінал Ліги чемпіонів йде Інтер
"Інтер" святкує вихід в наступну стадію. Фото: Inter.it

Навіть не дивлячись на перевагу у два м‘ячі, у грі відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Інтер" вів у рахунку та забезпечив собі вихід далі заздалегідь. Але "Бенфіка" не покинула гру та врятувала хоча б нічию.

Подробиці матчу в матеріалі Новини.LIVE

"Інтер" — "Бенфіка" — 3:3 (1:1)

Голи: Барелла, 14, Лаутаро, 65, Корреа, 78 — Аурснес, 38, Антоніо Сілва, 86, Муса, 90+5

"Інтер": Онана — Дарміан, Ачербі, Бастоні (Д'Амброзіо, 80) — Думфріс, Барелла (Чалханоглу, 76), Брозовіч, Мхітарян, ДІмарко (Госенс, 80) — Лаутаро (Корреа, 76), Джеко (Лукаку, 76).

"Бенфіка": Влаходімос — Жілберто (Нерес, 46), Сілва, Отаменді, Грімальдо — Флорентіну, Чікіньо (Нерес, 80) — Маріу (Шельдеруп, 89), Рафа (Муса, 80), Аурснес — Рамуш (Гедеш, 74).

Попередження: Рафа Сілва, Муса.

Відкрив рахунок у зустрічі "Інтер". Ніколо Барелла опинився вільним у штрафному майданчику завдяки передачі, яку віддав Лаутаро Мартінес, і безпомилково відправив мʼяч у ліву девʼятку.

На 31-й хвилині взяття португальских воріт було скасовано. Лаутаро Мартінес забив, але Карлос Дель Серро зафіксував порушення правил.

І під завісу тайму лісабонці зрівняли. Фредрік Аурснес сміливо вистрибнув назустріч прострілу, який виконав Рафа Сілва. Андре Онана не мав шансів врятувати команду після акцентованого удару головою з близької відстані, спрямованого під поперечину.

У другому таймі італійці ще збільшили перевагу. Федеріко Дімарко виконав чудовий пас, адресатом якого в штрафному майданчику став Лаутаро Мартінес. Він скористався нагодою та пробив під поперечину.

А на 78-й хвилині підопічні Індзагі забили останній цвях надії "орлів" піти далі. Федеріко Дімарко відпасував у штрафний майданчик. Хоакін Корреа вдало зіграв на прийомі та потужним ударом надіслав мʼяч у правий кут воріт рикошетом від штанги.

Варто віддати належне гостям. На 87-й "Бенфіка" встигла ще один м‘яч відіграти. Антоніо Сілва відзначився головою після подачі штрафного. А на 90+5 Муса зрівняв рахунок - 3:3.

Нагадаємо, бразилець Неймар показав свою вагітну подругу, яка незабаром народить йому другого сина.

У португальця Кріштіану Роналду почалися проблеми у Саудівській Аравії через його дружину Джорджину Родрігес. Лідер "Аль-Насра" знову опинився у центрі скандалу. Під час матчу проти "Аль-Хіляля" Роналду застосував задушливий прийом стосовно суперника.

Український півзахисник Руслан Маліновський став запасним гравцем "Марселя". Тренер команди пояснив це рішення.

Стало відомо, хто може стати наступним суперником Олександра Усика після зриву бою проти Тайсона Ф'юрі.