"Дніпро-1" здобув важливу перемогу у боротьбі за чемпіонський титул

Гравці "Дніпра-1" перед матчем. Фото: УНІАН

У рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) "Дніпро-1" зіграв на виїзді проти "Миная". Підопічні Олександра Кучера здобули перемогу завдяки голу Артема Довбика.

"Дніпро-1" продовжує переслідувати "Шахтар" у перегонах за чемпіонство, повідомляє портал Новини.LIVE.

"Минай" зіграв проти претендента на титул жорстко та непоступливо. Підопічні Володимира Шарана діяли без паніки та були близькими до того, щоб відібрати у "Дніпра" очки.

Хід матчу

"Минай" — "Дніпро-1" — 0:1 (0:1)

Гол: Артем Довбик, 79

"Минай": Бандура, Чуєв (Гєчов, 82), Кравчук, Булеза, Твердохліб, Немчанінов, Петько (Шишка, 82), Гончар (Дмитрук, 72), Вітенчук (Коломоєць, 87), Вишневський, Рогозинський (Байдал, 87).

Тренер: Володимир Шаран.

"Дніпро-1": Рибак, Адамюк, Сарапій, Довбик, Пихальонок (Когут, 81), Пеглоу, Бабенко, Бланко (Рубчинський, 62), Танчик (Підлепенець, 63; Хайнер, 73), Сваток, Пасіч (Матаррита, 81).

Тренер: Олександр Кучер.

У першому таймі гостям було складно створити небезпечні моменти біля воріт Бандури. Старань Пихальонка виявилося замало для забитого гола. Підопічним Кучера вдалося проштовхнути м'яч у сітку воріт суперника лише зі становища "поза грою".

У другому таймі гра стала цікавішою. Булеза мало не вивів "Минай" уперед ударом у "дев'ятку", але поступово гості перехопили ініціативу. Спочатку Сарапій пробив у штангу воріт "Дніпра", а невдовзі Довбик отримав м'яч від Пихальонка та забив свій 23 гол у сезоні, 0:1.

Команда Кучера здобула три очки й продовжує переслідувати "Шахтар" у турнірній таблиці. Суперників поділяють два бали. Претенденти на титул зустрінуться на полі 27 травня.

Нагадаємо, захисник Олександр Зінченко став найоплачуванішим українським легіонером.

Зірка фільмів для дорослих підтримала Ліонеля Мессі на святкуванні чемпіонства Ла Ліги у Барселоні.

Півзахисник Михайло Мудрик урятував донецький "Шахтар" від фінансових проблем.

Півзахисник збірної України Микола Шапаренко може піти з "Динамо" наприкінці сезону.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна обіграла Кіз на шляху до 1/4 Italian Open.