Довбика вперше визнано найкращим гравцем матчу Серії А

Довбика визнано найкращим гравцем матчу Рома - Удінезе в чемпіонаті Італії
Артем Довбик. Фото: "Рома"

У шостому турі чемпіонату Італії "Рома" вдома виграла у "Удінезе" з рахунком 3:0. З перших хвилин матчу зіграв форвард римлян Артем Довбик.

За підсумками матчу Довбик отримав від Серії А приз найкращому гравцю.

Довбик став найкращим гравцем матчу "Роми"

У грі проти "Удінезе" Довбик відкрив рахунок у матчі в першому таймі. У другій половині він розпочав атаку, в ході якої гравці суперника сфолили на Дібалі у своєму штрафному майданчику і потім аргентинець реалізував пенальті.

На 70-й хвилині матчу Довбик віддав першу за "Рому" гольову передачу.

Артем Довбик
Артем Довбик отримав нагороду від Серії А. Фото: Серія А

Окрім Серії А, гру українця виділили статистичні портали. Авторитетний WhoScored назвав Довбика найкращим гравцем матчу з оцінкою — 8.0.

Портал SofaScore назвав Дібалу найкращим гравцем матчу з оцінкою — 8.0. Довбик став другим у команді — 7.5.

Зазначимо, що 27-річний Довбик цього сезону забив за "Рому" два м'ячі і зробив один асист.

Нагадаємо, Красюк розкрив правду, чому Усика затримали в Польщі.

Довбик заспокоїв вболівальників "Роми" лише трьома фразами — що сказав форвард.

Судаков перервав мовчання після незабитого пенальті у ворота "Болоньї" — що сказав.

Джошуа був жорстко побитий і нокаутований Дюбуа — відео.

Шовковський назвав тих, хто не зіграє з "Лаціо".