Яремчук забив за "Брюгге" вперше з жовтня: відео голу

Українець не забивав 19 матчів. Фото: Belga

Український форвард Роман Яремчук забив за бельгійський "Брюгге" у матчі 3-го раунду Ліги конференцій. Гол у ворота ісландського "Акюрейрі" став для українця першим за 19 матчів.

Подробиці та відео взяття воріт у матеріалі Новини.LIVE.

У матчі проти клубу Акюрейри з Ісландії українець вийшов на заміну одразу після перерви. Яремчук забив гол на 77-й хвилині та встановив остаточний рахунок у матчі (5:1).

Для скромного ісландського клубу ця поїздка стала кульмінацією клубної історії — щойно команда прибула на стадіон Брюгге, персонал одразу ж зібрав у гравців їхні мобільні телефони. Але мандраж прибрати так і не вийшло — після перерви вікінги вже поступались 0:4.

Яремчук забив у дотик

Це була чудова можливість для тренера господарів Ронні Дейли випустити на поле українського форварда Романа Яремчука, щоб той нарешті забив і набув упевненості. Востаннє Роман забивав на клубному рівні у ворота "Сент-Трейдена" (3:0) у жовтні 2022-го.

У підсумку Роман змарнував два чудові шанси відзначитися "з другого поверху", але з третьої спроби у нього все вийшло. На 77-й хвилині Яремчук у дотик замкнув передачу Де Кейпера з лівого флангу. У цій зустрічі глядачі побачили 6 м'ячів, але гол українця став найкрасивішим взяттям воріт цього вечора.

Загалом це третій м'яч Романа за майже рік у "Брюгге". Українець за цей час провів 29 матчів за бельгійський клуб.

Матч-відповідь бельгійський клуб проведе на виїзді за тиждень, 17 серпня.

Нагадаємо, Лунін піде з "Реалу": відомо, де продовжить кар'єру українець.

Мірча Луческу пояснив причину поразки "Динамо" від "Аріса".

На захисника Олександра Зінченка чекають у чемпіонаті Італії: "Арсенал" може продати українця.

Маліновський остаточно визначився з новим клубом: деталі контракту.

Харлан вперше розповіла, що заявила росіянці Смирновій після відмови від рукостискання.