Ярмоленко знову забив, але "Динамо" поступилось "Чорноморцю"

"Чорноморець" переграв "Динамо" вдруге поспіль. Фото: Тарас Філімонов

Одеський "Чорноморець" на власному полі неочікувано переміг київське "Динамо" у запальному матчі УПЛ. Гості двічі відігравались, але одесити вирвали перемогу в кінцівці.

Подробиці матчу в ексклюзивному матеріалі Новини.LIVE.

Повернення Авагімяна в "Чорноморець" видалось успішним. Відкрили рахунок господарі на 20-й хвилині саме завдяки його зусиллям. Він пробив з лінії карного майданчика та рикошетом від двох штанг м’яч опинився у сітці.

черноморец
"Моряки" радіють взяттю воріт. Фото: Тарас Філімонов

Зрівняв рахунок на початку другого тайму Ярмоленко. Він з Сидорчуком відборолися праворуч на своїй половині. Ванат якісно розігнав центром, віддав Шапаренко, який викотив під вільну зону Андрію. Це вже 5 матч поспіль із голом одного з найкращих бомбардирів збірної України у матчах проти "Чорноморця".

А вже у наступній атаці гості знову пропустили. Шевченко вибив від своїх воріт, Дячук зіграв головою так, що тільки відправив на хід Штогріну, а потім ще й не зміг завадити добиванню після сейву Нещерета.

черноморец
Спроба дального удару. Фото: Тарас Філімонов

Потім гольовий пас на свій рахунок записав ексгравець "моряків" Ванат. Він викотив м’яч на хід Сидорчуку. Але вирішальними став вихід на поле Ієде та вилучення Сироти.

Ієде став героєм, а Дада скоро приєднається

Нігерієць провів переможний гол в компенсований час після контратаки, пасу Авагіняна на Шпорна та передачі останнього на Ієде. У підсумку 3:2 – красива перемога "Чорноморця".

Після матчу Луческу був засмучений, але відзначив гру "Чорноморця" та те, що його команда не відновилася. Григорчук казав про коротку лаву для запасних, через 2 дискваліфікації, було лише 5 запасних. Бразилець Дада ще не отримав трансферні документи, але вже скоро вийде на поле. Можливо, будуть ще придбання.

Нагадаємо, з'явилося відео бійки "Динамо" з "Арісом" з несподіваного ракурсу.

Сергій Сидорчук пояснив причини сутички гравців "Динамо" та "Аріса" в Лізі конференцій.

Хосеп Гвардіола заборонив у "Манчестер Сіті" алкоголь через Кевіна Де Брюйне.

Мауріссіо Почеттіно розлютився на Михайла Мудрика: можна не чекати українця у старті.

Кіліан Мбаппе та Усман Дембеле не допомогли: "ПСЖ" опустилося в середину турнірної таблиці.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко засудив окупантів за ракетний обстріл його рідного міста.