Карпати та Ворскла сильнішого не виявили — відео

Карпати та Ворскла зіграли внічию у п’ятому турі УПЛ
Матч "Карпати" — "Ворскла". Фото: "Карпати"

В Українській прем’єр-лізі проходять матчі п’ятого туру. В першій суботній грі "Карпати" зустрілися з "Ворсклою".

Команди зіграли в нічию, повідомив портал Новини.LIVE.

Матч "Карпати" — "Ворскла"

Львів’янам вдалося першим відкрити рахунок. На 15-й хвилині після прострілу Чачуа Шах замкнув передачу та відкрив рахунок. Для футболіста це був другий гол в сезоні.

"Карпати" після голу продовжили створювати моменти та могли зробити рахунок більшим.

На початку другого тайму "Ворскла" зрівняла рахунок. Бацула подав з лівого флангу, а Крупський скинув під удар Скляру — 1:1.

У другому таймі вже "Ворскла" мала більше моментів та могла збільшити рахунок. При цьому "Карпати" втримали рахунок.

"Карпати" — "Ворскла" — 1:1

Голи: Шах, 15 — Скляр, 57

"Карпати": Кемкін — Полегенько, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко — Очеретько, Альварес, Чачуа (Тлумак, 90+3) — Підлепенець (Кузик, 81), Ігор (Костенко, 64), Шах (Стеніо, 64).

"Ворскла": Ісенко — Крупський, Гучек, Чорноморець, Корнієнко (Бацула, 46) — Павлюк (Хрипчук, 80), Скляр (Нестеренко, 80), Челядін — Кане (Ндукве, 75), Ковталюк (Ієде, 59), Мякушко.

Попередження: Альварес, Мірошніченко — Ковталюк, Чорноморець

Нагадаємо, "Шахтар" замінить Пушича відомим тренером — про кого йдеться.

Зінченко дізнався, у якому клубі проведе наступний сезон — це не "Арсенал".

"Жирона" висунула вимоги до Циганкова — що має зробити гравець.

"Динамо" дізналося суперників у Лізі Європи — "Рома" з Довбиком та інші команди.

Шапаренко піде з "Динамо" до кінця трансферного вікна — відомо, де гратиме українець.