Кесс'є вивів Кот-д'Івуар у 1/4 Кубка Африки, Мане мало не зламав ногу супернику

Збірна Кот-д'Івуару святкує вихід до чвертьфіналу. Фото: REUTERS/Siphiwe Sibeko

На Кубку африканських націй було зафіксовано нову сенсацію. Чинний володар трофея вибув із турніру.

Збірна Кот-д'Івуару здолала опір команди Сенегалу, повідомляє портал Новини.LIVE.

Переможець КАН-2021 не зумів вийти до чвертьфіналу Кубка Африки-2024. Підопічні Аліу Сіссе програли у серії пенальті Кот-д'Івуару в рамках 1/8 плей-офф турніру.

Битва на "Стад де Ямусукро"

Збірна Кот-д'Івуару за останні 38 років стала першою командою з країни, яка приймає турнір та якій вдалося вибити чинного чемпіона. Хабіб Діалло вивів Сенегал уперед на четвертій хвилині матчу, але на 86-й хвилині колишній півзахисник "Мілана" та "Барселони" Франк Кесс'є відновив паритет. У серії пенальті Кот-д'Івуар переміг Сенегал із рахунком 5:4.

Франк Кессьє
Франк Кесc'є забив важливий гол. Фото: REUTERS/Siphiwe Sibeko

Важливо, що в Сенегалу далеко не все виходило у цьому поєдинку. На дев'ятій хвилині поєдинку чемпіони могли залишитись у меншості. Капітан команди Садіо Мане виконав жорсткий підкат проти Ібраїма Сангаре зі збірної Кот-д'Івуару. При цьому одноклубник Кріштіану Роналду по "Аль-Насру" отримав за цей фол лише жовту картку.

Садіо Мане
Садіо Мане мало не зламав ногу супернику. Скриншот YoyTube

Сенегал залишив турнір услід за збірною Єгипту, фіналістом КАН-2021, яка раніше теж вибула на стадії 1/8. До чвертьфіналу турніру вже вийшли Кот-д'Івуар, Нігерія, Ангола, Кабо-Верде, ДР Конго та Гвінея.

Нагадаємо, Миколенко піде з "Евертона" до іншого англійського клубу.

"Реал" зробить ставку на українського голкіпера, і це не Лунін.