Кінець казки: Ярмоленко та Ребров завершили сезон в ОАЕ на другому місці

У Ярмоленко 11 голів в цьому сезоні. Фото: Twitter/Al Ain FC

Лише срібні нагороди зуміли здобути у чемпіонаті ОАЕ в складі "Аль-Айну" український тренер Сергій Ребров та вінгер команди Андрій Ярмоленко. У Кубку вони теж поступились у фіналі, але є шанс взяти ще один трофей.

У завершальному матчі чемпіонату з  "Аль-Батаї"  команда українців перемогла 5:2, передають Новини.LIVE.

Господарі поля впевнено розібралися із суперником із нижньої частини турнірної таблиці в тому числі завдяки дублю Андрія Ярмоленка.

Український вінгер відкрив рахунок у поєдинку, коли вже на другій хвилині чудовим обвідним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м'яч під дальню стійку.

На 60-й хвилині Ярмоленко вдруге засмутив суперника, вразивши порожні ворота після помилки голкіпера.

Загалом капітан збірної України провів за "Аль-Айн" 31 матч у всіх турнірах і завершив сезон з 11 голами та віддав 6 результативних передач.

Колектив фінішував у чемпіонаті ОАЕ на другому місці, набравши 54 бали. Чемпіоном став "Шабаб Аль-Ахлі", який має стільки ж очок, але поки що зіграв на один матч менше і випереджає команду Реброва за додатковими показниками.

Ще є шанс на трофей у Кубку ліги

"Аль-Айн" кваліфікувався в Азіатську Лігу чемпіонів наступного сезону, проте розпочне свій похід саме з кваліфікації, тоді як чемпіон потрапляє одразу до групи.

Також цього сезону "Аль-Айн" програв фінал Кубка ОАЕ "Аль-Шардж" в серії пенальті.

Однак, у Реброва та Ярмоленка все ще є шанс взяти трофей у поточному сезоні — "Аль-Айн" пробився до півфіналу Кубка Ліги.

Нагадаємо, захисник Олександр Зінченко може не зіграти більше жодного матчу за лондонський "Арсенал".

Українець Михайло Мудрик не потрібен "Челсі". У клубі вирішили долю гравця.

Тенісистка Леся Цуренко зробила несподівану заяву після перемоги над Еліною Світоліною.

Дружина Олександра Усика розповіла про ставлення до Росії та очікування деокупації Криму.

Дружина Кріштіану Роналду опинилася в центрі скандалу через відвертий купальник.