Колишній гравець Динамо та збірної України забив неймовірний гол на Кіпрі — відео

Український півзахисник "Омонії" Роман Безус. Фото: sport-fm.com.cy

У матчі дев'ятнадцятого туру чемпіонату Кіпру "Омонія" приймала аутсайдера турніру "Доксу". За господарів із перших хвилин матчу вийшов на поле український півзахисник Роман Безус.

Українець у цій грі відзначився голом, повідомив портал Новини.LIVE.

На шістнадцятій хвилині матчу Безус наважився на дальній удар, після якого м'яч влетів у ворота та рахунок став 2:0.

Потім до великої перерви "Омонія" ще двічі відзначилася у воротах суперника. У другій половині команди обмінялися голами та рахунок став 5:1.

Зазначимо, що перемога залишила "Омонію" на третьому місці у турнірній таблиці. Команда Безуса відстає на два очки від "Анортосіса" та на чотири від АПОЕЛу. "Докса" йде на останній четвертій позиції.

У поточному сезоні Безус у матчах за "Омонію" забив три м'ячі і зробив чотири результативні передачі.

Нагадаємо, у "Динамо" з'явився новий тренер — що про нього відомо.

Українського форварда Артема Довбика побили на тренуванні "Жирони".

"Динамо" може продати двох гравців у закордонні клуби.

Довбик отримає пропозицію з АПЛ — українцем цікавляться два клуби.

Сергій Ребров вибрав суперника для збірної України перед кваліфікацією на Євро-2024.