Костюк вийшла до чвертьфіналу Олімпійських ігор-2024

Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру на Олімпіаді-2024
Марта Костюк. Фото: Reuters

На Олімпійському турнірі у Парижі українська тенісистка Марта Костюк зіграла у третьому колі. Суперницею українки стала восьма ракетка світу Марія Саккарі з Греції.

Костюк удалося вирвати важку перемогу у трьох сетах, повідомив портал Новини.LIVE.

Перед матчем Саккарі була великим фаворитом. До того ж раніше з трьох очних матчів гречанка виграла два.

У першому сеті Костюк показала, що огризатиметься, коли повела з рахунком 3:0. Проте Саккарі повернулася у гру та виграла сет.

У другому сеті Костюк також була дуже близька до поразки, але змогла дістати Саккарі та перемогти на тайбрейку. У третьому сеті українка остаточно переламала перебіг матчу.

Гра тривала 2 години 49 хвилин. За час на корті Костюк не подавала ейсів, зробила 13 подвійних помилок та реалізувала 10 із 19 брейк-пойнтів.

Саккарі тричі подала навиліт, зробила вісім подвійних помилок та використала дев'ять із 19 брейків.

У чвертьфіналі Костюк зіграє з хорваткою Донною Векіч, якій у травні у Парижі програла на Відкритому чемпіонаті Франції.

Нагадаємо, "Шахтар" поверне до УПЛ зірку молодіжної збірної України — про кого йдеться.

Шапаренко поїде до Франції замість Туреччини — "Динамо" отримало нову пропозицію щодо гравця.

"Реал" погодився на продаж Луніна — українцем зацікавився топовий клуб.

Трубін готується до трансферу — "Бенфіка" погодилася продати українця.

Бражко та ще два гравці збірної України можуть перейти до одного і того ж клубу.