Курйоз у матчі України: Мальта забила вдруге, але є нюанс

Захисник Мальти після автоголу. Фото: REUTERS/Darrin Zammit Lupi

У рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 збірна України на виїзді грає проти Мальти. Підопічним Сергія Реброва потрібна лише перемога у цьому матчі, щоб продовжити боротьбу за вихід на континентальну першість.

Збірна України погано розпочала матч, але наприкінці першого тайму все змінилося, повідомив портал Новини.LIVE.

Якщо Мальта втратила шанси на вихід на Євро-2024, то Україна йде третьою, маючи 10 очок. Стільки ж балів в Італії, але на одну гру менше. На турнір виходять дві найкращі команди.

Мальта забила два м'ячі

На 12-й хвилині Мальта відкрила рахунок. Мбонг опинився між центральними захисниками нашої команди і потім втік від Матвієнка. Відірвавшись від захисника, форвард реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

Другий м'яч Мальта забила на 38 хвилині. Щоправда, зробили вони це у свої ворота. Після прострілу з лівого флангу штрафного майданчику від Судакова Камензулі забив у свої ворота.

Через три хвилини захисник Мальти Джозеф у своєму штрафному майданчику сфолив на Мудрику, і арбітр призначив пенальті. З 11 метрів Довбик пробив під голкіпером — 2:1.

Збірна України у матчі з Мальтою не може розраховувати на Тараса Степаненка, Сергія Кривцова та Руслана Малиновського. Якщо у перших двох проблем зі здоров'ям, то у гравця "Дженоа" перебір жовтих карток.

Нагадаємо, бій Усика з Ф'юрі стане кошмаром: відомий експерт оцінив шанси боксерів.

Працівник "Кривбасу" розповів, чому вирішив тікати з України.

Моурінью піде з "Роми" і стане найоплачуванішим тренером у світі.

Слова Реброва перед Мальтою: кадрові проблеми, сила суперника та "ігнор" Русина.

Мельгоса про перемогу України над Англією: "Вони борються за свою команду".