Лівач може стати олімпійською медалісткою через дискваліфікацію Пхегот

Лівач змагатиметься з Сусакі в півфіналі з дзюдо через дискваліфікацію Пхегот
Оксана Лівач у боротьбі з Вінеш Пхегот. Фото: Reuters/Kim Kyung-Hoon

Українська спортсменка Оксана Лівач отримала одразу декілька додаткових можливостей здобути олімпійську медаль. Дзюдоїстка вибула з боротьби у чвертьфіналі турніру, а потім дізналася, що візьме участь у поєдинку за "бронзу".

Лівач допустили до важливого матчу через дискваліфікацію фаворитки турніру, повідомляє "Суспільне Спорт".

Колишня чемпіонка Європи з дзюдо Оксана Лівач розпочала виступ на Олімпіаді з перемоги над Актенге Кеунімжаєвою з Узбекистану, проте вже наступного поєдинку поступилася Вінеш Пхегот з Індії. Очікувалося, що українка візьме участь у втішному поєдинку, переможець якого боротиметься за "бронзу". Проте Оксану безпосередньо допустили до боротьби за олімпійську медаль у вазі 50 кг.

Оксана Лівач
Оксана Лівач перемагає Актенге Кеунімжаєву. Фото: Reuters/Kim Kyung-Hoon

Лівач допомогла дискваліфікація суперниці

Українська спортсменка отримала шанс здобути медаль після того, як Вінеш Пхегот було відсторонено від турніру. Дзюдоїстка з Індії не вклалася в ліміт ваги до 50 кг. Її місце у фіналі турніру посіла Сара Гільдебрандт із США.

Оксана Лівач боротиметься за "бронзу" з чинною олімпійською чемпіонкою Юї Сусакі. Поєдинок відбудеться у середу, 7 серпня. Початок протистояння запланований на 21:50.

Нагадаємо, Бущан переходить у відомий клуб — "Динамо" готує трансфер.

Лунін піде з "Реала" проти своєї волі — клуб хоче позбутися українця.

Головний тренер "Динамо" Шовковський пояснив, чи є у його команди шанси обіграти "Рейнджерс" у матчі-відповіді.

Французький олімпієць, який зачепився пенісом за планку, отримав грошову пікантну пропозицію.

Олімпіада 2024 — плавчиху Алонсо виключили із села, в якому проживають спортсмени.