Маліновський забив, а Коваленко зробив асист у матчі Дженоа з Емполі

Руслан Маліновський. Фото: Twitter/AmorPelaBola1

Українські гравці Руслан Маліновський та Віктор Коваленко знову на перших ролях у своїх командах в Серії А. Матч між "Дженоа" та "Емполі" завершився внічию 1:1, причому Малиновський відкрив рахунок, а Коваленко допоміг своїй команді зрівняти.

Як саме відзначились українці та які оцінки отримали від Whoscored, в матеріалі Новини.LIVE.

Руслан забив у другому матчі поспіль і знову ударом із дальньої дистанції. На 37-й хвилині він відкрив рахунок у матчі після передачі Мілана Баделя. Це його 17-й гол з-за меж карного майданчика, й він ще ближче до Мессі, в якого таких голів 23.

У другому таймі Емполі вдалося відігратися, причому завдяки допомозі іншого українця — Віктора Коваленка. Ексгравець "Шахтаря" закрутив м'яч з лінії штрафного майданчика до воріт, де Канчельєрі перетворив цю передачу на гол влучним ударом головою — 1:1.

Українці серед кращих за оцінками

За підсумками протистояння Маліновський отримав другу оцінку в матчі 7,1. Більше лише у Вольякко 7,7.

Коваленко навіть з лави запасних отримав четверту оцінку в своїй команді 6,7. Його випередили Берешінські, Луперто та Ком’ягі, у яких 6,9.

А от гол Довбика скасували, а Жирона здобула драматичну перемогу над "Валенсією" Яремчука.

Лунин может перейти в МЮ — Сабо дал вратарю совет

Київське "Динамо" залишилося без трьох основних гравців на матч із "Минаєм".

Усик переможе Ф'юрі за однієї умови — Джошуа зробив прогноз на бій.

Ексфорвард "Динамо" забив три голи і став одним із найкращих бомбардирів у Польщі.

Миколенко готується піти з "Евертона" — у клубу нові проблеми.