Марусяк встановив особистий рекорд на етапі Кубка світу зі стрибків

Євген Марусяк встановлює рекорд. Фото: instagram.com/olympic_team_ukraine/

Спортсмен Євген Марусяк знову став автором рекордного досягнення в історії українського спорту. Це сталося на етапі Кубка світу зі стрибків із польотного трампліна.

Учасник Олімпіади-2022 продовжує покращувати власні рекорди, повідомляє портал Новини.LIVE.

Євген Марусяк зумів показати 11 результат в особистому старті на етапі Кубка світу у норвезькому Вікерсунді. Виявилося, що це найкращий показник в історії українського спорту.

Євген Марусяк
Євген Марусяк під час турніру. Фото: instagram.com/olympic_team_ukraine/

Марусяк встановив новий рекорд

Молодий 23-річний стрибун покращив власне досягнення. Весною минулого року у Словенії він зумів посісти 18 місце.

Раніше цього місяця Марусяк у рамках Raw Air, заключної серії змагань сезону Кубка світу в Норвегії, стрибнув на 223 метри та отримав 199 балів. Це стало національним рекордом України.

Щодо переможця у Вікерсунді, ним став Штефан Крафт з Австрії. На другому місці опинився його співвітчизник Даніель Юбер, третій рядок зайняв Домен Превц зі Словенії.

Нагадаємо, Голанн обрав клуб, до якого перейде з "Манчестер Сіті".

Чи готовий Циганков грати — у збірній України відповіли на важливе питання.