Мессі забив та виграв перший титул у США

Ліонель Мессі. Фото: "Інтер Маямі"

У фінальному матчі Кубка ліг зустрілися американські "Інтер Маямі" та "Нешвілл". За зіркову команду Девіда Бекхема знов зіграв український центральний захисник Сергій Кривцов.

Дивно, що з такою кількістю зірок у складі "Інтер Маямі" виграв лише у серії пенальті, повідомив портал Новини.LIVE.

Український захисник провів на полі всі 90 хвилин, як і каталонське тріо: Ліонель Мессі, Серхіо Бускетс та Жорді Альба.

Перший титул Мессі

"Інтер Майамі" відкрив рахунок на 23-й хвилині, коли Мессі з-за меж штрафного майданчика пробив точно в притирку зі штангою. Цікаво, що Ліонель забивав у кожному з матчів, у яких брав участь за "Інтер".

У середині другого тайму господарі зрівняли рахунок після стандарту. Фабріс Піко пробив головою у голкіпера, а від того м'яч влетів у ворота.

"Інтер Маямі" мали перемогти в основний час, але м'яч після їхніх ударів кілька разів зрадливо влучав у штангу.

У серії пенальті команда Мессі та Кривцова перемогла з рахунком 10:9. Вирішальним став промах воротаря господарів.

Кубок ліг. Фінал

"Нешвілл" — "Інтер Майамі" — 1:1 (9:10 за пен.)

Голи: Піко, 57 — Мессі, 23

Для "Інтера" виграний трофей став першим у їхній історії. Для того ж таки Кривцова це 20-й кубок.

Нагадаємо, з'явилося відео бійки "Динамо" з "Арісом" з несподіваного ракурсу.

Гаррі Кейн вперше забив за "Баварію" : відео неймовірного гола.

Гвардіола заборонив у "Манчестер Сіті" алкоголь через Де Брюйне.

Мудрика можуть обміняти на іншого футболіста: про кого йдеться.