Мессі знову забиває за "Інтер Майамі" та виходить у півфінал Кубка ліг

Мессі забив 8 голів у 5 матчах в США. Фото: Reuters

Ліонель Мессі продовжує забивати в кожному матчі. Цього разу чемпіон світу відзначився у грі чвертьфіналу Кубка ліг проти Шарлотт. Проте в цей момент рахунок вже встановлював 3:0.

Подробиці матчу в матеріалі Новини.LIVE.

Номінальні господарі поля не залишили шансів супернику, забивши чотири голи. Відкрив рахунок Мартінес на 12-й хвилині з пенальті, потім в першому таймі подвоїв Тейлор. А на 78-й хвилині суперники забили ще й у власні ворота. Відзачився Маланда.

Аргентинський нападник американської команди Ліонель Мессі забив у кінцівці зустрічі, встановивши фінальний рахунок — 4:0. Він забив в дотик після прострілу з лівого флангу. Таким чином у нього вже 8 голів у перших 5 матчах в США.

Зазначимо, український захисник “Інтер Маямі” Ігор Кривцов провів весь поєдинок на полі.

Півфінал з Філадельфією

У півфіналі команда Бекхема зіграє проти “Філадельфії Юніон”, яка пройшла мексиканській “Керетаро” 2:1 завдяки голам Буено та Донована.

Нагадаємо, Лунін піде з "Реалу": відомо, де продовжить кар'єру українець.

"Динамо" не хоче повертатися до України: що відомо.

На захисника Олександра Зінченка чекають у чемпіонаті Італії: "Арсенал" може продати українця.

Харлан вперше розповіла, що заявила росіянці Смирновій після відмови від рукостискання.

Яремчук забив за "Брюгге" вперше із жовтня: відео голу.