Мудрик пройшов коридор ганьби — відео моменту, про який українець хоче забути

Михайло Мудрик у матчі проти "Челсі". Фото: Reuters/Matthew Childs

У фіналі Кубку англійської ліги "Челсі" програв "Ліверпулю" з рахунком 0:1. Після ж самого матчу гравцям довелося пережити справжнє приниження.

Справа в тому, що на нагородження довелося йти через вболівальників "Ліверпуля", повідомив портал Новини.LIVE.

На опублікованому в соцмережах відео під час нагородження між так званим "коридором ганьби" сильно перепало найдорожчим трансферам клубу січня 2023 року Михайлу Мудрику та Енцо Фернандесу.

Мудрик, похнюпивши голову, не реагував на насмішки фанатів, а Єнцо Фернандес був готовий відповісти, але партнер по команді забрав його від гріха якомога далі.

Зазначимо, що Мудрик з’явився на полі на 89-й хвилині й нічим не запам’ятався крім моменту з голом "Ліверпуля". За 2 хвилини до закінчення другого екстратайму Віржіл Ван Дейк після кутового забив головою саме з-під українця.

Авторитетний статистичний портал Whoscored поставив Мудрику за матч оцінку 6,1. У складі "Челсі" нижче лише у Трево Чалоби — 5,9.

Нагадаємо, Трубін перейде з "Бенфіки" до одного з найвідоміших клубів світу.

Юрген Клопп розповів, внаслідок чого "Ліверпуль" обіграв "Челсі" у фіналі Кубка англійської ліги.

Нагельсман готується змінити Тухеля в "Баварії".

Де Хеа та Ноєр відмовилися від зарплати у 30 млн євро у клубі, куди сватають Луніна.

У "Реалі" готують заміну Луніну та Куртуа — це не українець.