На Олімпіаді-2024 Узбекистан виграв п'ять золотих медалей з боксу — це повторення рекорду

Узбекистанські боксери повторили рекорд Куби на Олімпіаді в Парижі: минуло 20 років
Дворазовий олімпійський чемпіон Баходір Жалолов. Фото: Reuters

На Олімпійських іграх у Парижі завершився боксерський турнір. У його медальному заліку було повторено рекорд 21 століття за кількістю золотих медалей в однієї збірної.

Переможцями загального заліку та авторами повторення рекорду став Узбекистан, повідомив портал Новини.LIVE.

Збірна Узбекистану виграла п'ять золотих медалей, повторивши досягнення збірної Куби на Олімпійських іграх в Афінах у 2004 році.

У складі збірної Узбекистану своє друге олімпійське золото виграли Баходир Жалолов (від 91 кг) та колишній "український отаман" Хасанбой Дусматов (до 51 кг).

Також золоті медалі у Абдумаліка Халокова (до 57 кг), Асадхуджа Муйдінхужаєва (до 71 кг) та Лазібека Мулоджонова (до 92 кг).

У медальному заліку боксу на другому місці опинився Китай — три золоті медалі та дві срібні. На третьому місці Тайвань — одне золото та дві бронзи.

По одній золотій медалі виграли Україна, Алжир та Ірландія.

Нагадаємо, українська гімнастка заплакала та заявила про завершення кар'єри після поразки на Олімпіаді-2024.

Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

Зінченко обрав новий клуб — де гратиме українець.

Капітан збірної України з гімнастики прокоментувала третє місце на Олімпіаді у Парижі.

Олімпійський чемпіон Новіков пояснив, чому не схотів виступати за збірну України.