Остапченко приніс Україні четверте золото Паралімпіади-2024

Українські плавці виграли п'ять медалей на Паралімпіаді в Парижі
Денис Остапченко на нагородженні. Фото: Reuters

На Пралімпійських іграх в Парижі проходять фінали в плаванні. Україна взяла п’ять медалей в фіналах.

Однак найбільшу цінність мала золота медаль Дениса Остапченка, повідомив портал Новини.LIVE.

Українець Остапченко здобув золоту нагороду у плаванні на спині на 50 метрів в класі S3. Денис показав результат 45.16 с. Він випередив німця Йозіа Тіма Александера Топфа.

Бронзову медаль на цій дистанції виграв українець Сергій Паламарчук.

На дистанції 400 метрів вільним стилем у класі S7 срібну медаль виграв українець Андрій Трусов. Українець поступився італійцю Федеріко Біцеллі. Ще один представник синьо-жовтої команди Юрій Шенгур став восьмим.

Андрей Трусов
Андрій Трусов. Фото: Reuters

Українці Ілля Яременко та Олексій Вірченко стали призерами на дистанції 50 метрів вільним стилем в класі S13.

Яременко виграв срібло, а Вірченко став третім. Без медалі залишився Максим Веракса, який фінішував четвертим.

Перша позиція дісталась нейтральному білорусу Ігорю Бокі.

Нагадаємо, Забарний обрав клуб, до якого піде з "Борнмута" — коли відбудеться трансфер.

Миколенко пояснив, чому обрав Манчестер замість Ліверпуля.