Роналду з кількох метрів не забив у порожні ворота — відео промаху року

Кріштіану Роналду. Фото: "Аль0Насрт

У чвертьфіналі Азіатської Ліги чемпіонів зустрічалися "Аль-Наср" Кріштіану Роналду та Луїша Каштру грали з колишньою командою Сергія Реброва "Аль-Айном". Це був матч-відповідь, тоді як у першому клуб з ОАЕ переміг 1:0.

Друга гра завершилася перемогою "Аль-Насра" 4:3 та поразкою їх у серії пенальті, повідомив портал Новини.LIVE.

На 61-й хвилині матчу стався момент матчу, що найбільше запам'ятовується. Португалець Кріштіану Роналду не зміг забити з кількох метрів. Епічності ситуації додає той факт, що воротар вже був обіграний і залишалося лише закотити м'яч у порожні ворота.

За дві хвилини до закінчення додаткових екстра-таймів Роналду з пенальті забив та перевів матч у серію пенальті. У лотереї 11-метрових "Аль-Айн" переміг із рахунком 3:1.

У поточному сезоні Роналду в 32 матчах за "Аль-Наср" забив 34 м'ячі і зробив 11 асистів.

Нагадаємо, голкіпер Анатолій Трубін піде з "Бенфіки" заради трансферу до топклубу.

Колишній тренер "Шахтаря" може очолити відомий український клуб.

Тренер "Манчестер Сіті" Гвардіола розповів, чи є у нього конфлікт із Де Брюйне.