Роналду забив та здійснив асист у першому матчі після Євро-2024

Кріштіану Роналду відзначився голом у першому матчі сезону за Аль-Наср
Кріштіану Роналду. Фото: instagram.com/cristiano

Кріштіану Роналду вийшов на поле вперше в сезоні після відпустки, зігравши за "Аль-Наср". Португалець зіграв у півфіналі розіграшу Суперкубку Саудівської Аравії, у якому його команда здобула перемогу над "Аль-Таавуном" з рахунком 2:0.

Про це пише портал Новини.LIVE.

Вже на 8-й хвилині матчі Кріштіану здійснив гольову передачу на Аймана Яхья, що допомогло команді відкрити рахунок.

Кріштіану Роналду
Кріштіану Роналду у матчі за Аль-Наср. Фото: instagram.com/cristiano

Роналду відзначився голом на 57-й хвилині матчу та встановив світовий рекорд — він став першим гравцем в історії футболу, який забив у 23 сезонах поспіль. Відомо, що гравець почав кар'єру в Спортінгу в сезоні 2002/03.

Наприкінці матчу після вилучення Марсело Брозовича його команда зіштовхнулась з труднощами, проте поєдинок завершився перемогою "Аль-Наср".

У фіналі клуб Роналду зустрінеться з чемпіоном країни "Аль-Хілялем". Ця зустріч відбудеться 17 серпня.

Нагадаємо, Трубін отримав запрошення від одного з найпопулярніших клубів світу — готується трансфер.

На Шапаренка чекають в Іспанії — гравець може піти з "Динамо".

Олімпійська чемпіонка Коженкова зізналася, чому не здобула медаль у Парижі.