Сефері взяв гру на себе: "Ворскла" увозить 3 очки з Одеси

Ворскла переграла на виїзді Чорноморець
Албанський нападник став героєм зустрічі Фото: ФК "Чорноморець"

Завершальний матч 21-го туру УПЛ пройшов в Одесі – "Чорноморець" приймав полтавську "Ворскла". У таблиці суперників перед очним поєдинком розділяли три очки.

Долю поєдинку вирішив один забитий гол, передають Новини.LIVE

В першому таймі гості двічі перевірили каркас. На 20-й хвилині Степанюк після навісу з кутового перевірив ударом головою поперечину суперника. Ближче до закінчення тайму Бацула на фаланзі розкрутив Бадібангу і навісив так, що м'яч влучив у дальню стійку.

В кінці першого тайму та частину другого господарі виглядали активніше та намагались створити щось небезпечне у воріт полтавців. Наприклад можна згадати удари Кузика та Путрі, але обидва у воротаря.

Мабуть, усе закінчилося б нічиєю 0:0, якби не Сефері. Олійник пройшов, скинув на кут штрафної на гравця збірної Албанії, а той технічно зрізав кут, пішов від Путрі та Салюка і пробив під ближню штангу, чого зовсім не чекав Паст – 0:1 та важливі 3 очки на виїзді бере команда Скрипника.

"Чорноморець" — "Ворскла" — 0:1
Гол: Сефері, 85

"Чорноморець": Паст, Путря, Брагару, Салюк, Васильєв, Гучек, Кузик, Політило (Єрмаков, 46), Бадібанга (Авагімян, 74), Юсов (Войтіховський, 40), Алефіренко

"Ворскла": Ісенко, Кравець, Пердута, Скляр, Олійник (Яворський, 87), Степанюк, Сефері, Чеснаков, Павлюк, Бацула, Челядін (Феліпе, 67)

Попередження: Васильєв, Войтіховський – Бацула, Чеснаков, Павлюк, Олійник

"Жирона" Віктора Циганкова прогнозовано впоралась з абсолютним аутсайдером Ла Ліги "Ельче" в 29 турі чемпіонату Іспанії.

Колишній форвард "Динамо" забив перший гол за нову команду.

Неочікувано Олександр Усик отримав наступного можливого суперника у вигляді боксера в роках з Китаю.

Від Польщі до Іспанії: як зіграли українські футболісти в європейських чемпіонатах.