Шахтар у матчі з вилученням Зубкова переміг у Полтаві

Донецький "Шахтар" переміг "Ворсклу" Фото: "Шахтар"

У рамках 24-го туру Української прем'єр-ліги "Ворскла" зіграла з "Шахтарем". Для "гірників" це був принциповий матч, оскільки два останні рази виграли полтавці.

Проте цього разу виграв "Шахтар", повідомив портал Новини.LIVE.

Для "Шахтаря" одразу було зрозуміло, що матч буде непростим, оскільки газон у Полтаві не відповідав швидкому та технічному футболу. При цьому гірники забили ранній гол.

На 22-й хвилині Кевін втік лівим флангом і прострілив уздовж штрафного майданчика на Зубкова, який пробив по воротах. Ісенко удар відбив, але на добиванні зіграв Сікан — 0:1.

Після пропущеного голу "Ворскла" намагалася відігратися. "Шахтаря" подібна ситуація також влаштовувала, оскільки з'являлися вільні зони для створення гольових атак.

У другому таймі пряму червону картку отримав Зубков. Футболіст "Шахтаря" забув прибрати ногу та пробив замість м'яча в голову Ісенка. Запитань до картки немає.

Залишившись у більшості, "Ворскла" не знала, що їй робити. Команда виглядала розгублено, що спростило завдання "Шахтарю" утримати рахунок.

"Ворскла" — "Шахтар" — 0:1

Гол: Сікан, 22

"Ворскла": Ісенко — Крупський, Хрипчук, Пердута, Наджеєб (Ковталюк, 68) — Павлюк, Сіссоко — Кане, Челядін (Адулай Джау Коджу, 82), М'якушко (Нестеренко, 52) — Степанюк

"Шахтар": Різник — Конопля, Бондар, Матвієнко, Азарову — Бондаренко (Назарина, 74), Криськів — Зубков, Судаков (Степаненко, 88), Кевін (Гомес, 60) — Сікан (Траоре, 73)

Попередження: Крупський

Вилучення: Зубков, 56

Нагадаємо, на Зінченка чекає трансфер з "Арсеналу" — куди перейде українець.

Помічник Реброва назвав найперспективнішого молодого тренера України.

Андрій Лунін піде з "Реала" та замінить легендарного воротаря в одному з найкращих клубів у світі.

Продаж квитків Усик — Ф'юрі стартував — яка ціна.

Мілевський назвав найкращого футболіста, з яким разом грав.