"Шахтар" відігрався у матчі з "Порту" і одразу пропустив другий гол

Гравці "Шахтаря" перед матчем. Скриншот Megogo

Донецький "Шахтар" та португальський "Порту" грають у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок проходить у німецькому Гамбурзі.

"Гірники" з перших хвилин поєдинку намагалися ні в чому не поступатись супернику, повідомляє портал Новини.LIVE.

Не пропустіть пряму текстову трансляцію матчу "Шахтар" — "Порту" на порталі Новини.LIVE. У нашому матеріалі всі найцікавіші події поєдинку.

Підопічні Патріка ван Леувена першими пропустили у цій зустрічі. Серія помилок призвела до того, що Франку дали пробити по воротах Різника. Голкіпер відбив удар, але Галено першим встиг на м'яч і влучив у порожній кут воріт, 0:1!

Відповідь "гірників"

Проте вже буквально за кілька хвилин контратака "Шахтаря" виявилася результативною. Зубков відвернув увагу захисників на себе і зробив пас праворуч Коноплі. Юхим чудово навісив у центр штрафного майданчика, і Келсі відзначив голом свій дебют у Лізі чемпіонів! Точний удар головою та 1:1!

На жаль, за кілька хвилин "гірники" пропустили другий м'яч...

Нагадаємо, Мудрик може перейти в один із німецьких клубів: коли це станеться.

"Шахтар" — "Порту": онлайн-трансляція матчу.

Віталій Миколенко залишить "Евертон": є інтерес з відомого клубу.

У "Манчестер Юнайтед" новий скандал: гравці побилися у роздягальні.

Йоахім Лев повертається до тренерської роботи: яку команду він очолить.