"Шахтар" збільшив відрив від "Дніпра-1" до п'яти очок

Георгій Судаков забив п'ятий гол у сезоні. Фото: офіційний сайт "Шахтаря"

У центральному матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) луганська "Зоря" прийняла у Києві донецький "Шахтар". Команда Ігора Йовичевича отримала можливість відірватися від "Дніпра-1" у турнірній таблиці.

"Гірники" вирвали перемогу у складному матчі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Перед стартовим свистком арбітра футболісти "Шахтаря" вже знали, що "Дніпро-1" оступився та втратив очки. Чинні чемпіони вийшли на поле з рішучістю збільшити відрив від головного конкурента у боротьбі за новий титул УПЛ.

Хід поєдинку

"Зоря" — "Шахтар" — 0:3 (0:1)

Голи: Судаков, 5; Бондаренка, 59; Келсі, 83.

Вилучення: Снурніцин, 49 ("Зоря") — груба гра

"Зоря": Сапутін, Батагов, Імереков, Бутко, Бражко (Дришлюк, 60), Булець (Мишнєв, 67), Вантух, Снурніцин, Шахов (Хахльов, 67), Антюх, Русин.

Тренер: Патрік Ван Леувен.

"Шахтар": Трубін, Конопля (Гочолейшвілі, 76), Бондар, Ракицький (Джурасек, 84), Матвієнко, Бондаренко, Степаненко, Судаков (Назаріна, 76), Зубков, Криськів (Топалів, 76), Сікан (Келсі, 81).

Тренер: Ігор Йовичевич.

Гравці донецької команди не відкладали завдання на потім і з перших хвилин поєдинку активно пішли в атаку. Результат вийшов майже миттєвим. Зубков пройшов правим флангом і зробив передачу в центр на Судакова, а Георгій прицільним ударом послав м'яч у сітку, 0:1.

Але й господарі поля не відсиджувалися в обороні. "Зоря" бореться за друге місце у турнірній таблиці, футболісти луганської команди гранично мотивовані. На 18-й хвилині Трубін врятував "Шахтар" від гола після небезпечного моменту у виконанні Русіна.

Суперники обмінювалися моментами та при цьому діяли жорстко, грали на межі фолу. До перерви команди не використали низку моментів. Гра була напруженою.

У другому таймі "Зоря" залишилася у меншості. Снурніцин у боротьбі із Зубковим вдарив позаду суперника та побачив перед собою червону картку. А невдовзі після цього "Шахтар" реалізував більшість. На 59-й хвилині Криськів кинув у прорив Бондаренко й Артем ефектно пробив між ніг Сапутіну, 0:2.

Завершили розгром футболісти, які вийшли на заміну. На 83-й хвилині Топалов знайшов передачею Келсі в чужому штрафному майданчику, і колумбієць забив свій п'ятий гол у сезоні, 0:3.

"Шахтар" збільшив шанси на чемпіонський титул. Перемогу затьмарила лише травма Коноплі.

Нагадаємо, український футболіст Михайло Мудрик може перейти до мюнхенської "Баварії".

Хавбек збірної України Віктор Циганков продовжує тягнути "Жирону" до єврокубків.

Форвард Кіліан Мбаппе відмовився продовжувати контракт із "ПСЖ".

Португалець Кріштіану Роналду розповів, що його не влаштовує у Саудівській Аравії.

"Шахтар" зробив важливу заяву про трансляції матчів УПЛ.