Син Шевченка дебютував у юнацькій збірній України та допоміг переграти Північну Македонію

Крістіан та Андрій Шевченко. Фото: Twitter/Zorya Londonsk

Син президента УАФ та володаря Золотого м’яча Андрія Шевченка Крістіан вперше надягнув форму збірної України з футболу. Щоправда, поки що лише юнацької, але його команда перемогла в стартовому матчі еліт-раунду відбору Євро-2024 (U-19) Північну Македонію з рахунком 2:0.

Подробиці матчу та коментар батька дебютанта — у матеріалі Новини.LIVE.

Крістіан Шевченко, який виступає в Англії за "Вотфорд", вийшов на поле на 79-й хвилині. У цей час українці вже вели в рахунку у 2 голи. Перший забив Кревсун “у роздягальню”, а другий Пономаренко в дебюті другого тайму.

Збірна Північної Македонії грала в меншості з 75-ї хвилини після вилучення Анеса Мелікі.

Шевченко привітав сина-дебютанта

"Яка гра! Вітаю нашу юнацьку збірну U-19  з перемогою над Північною Македонією. Ще два матча відділяють нас від Євро-2024. Неймовірна енергетика була і на полі, і на стадіоні! Дякую Дмитру Михайленку та його хлопцям. Особлива радість — привітати гравця під номером 7 з дебютом у молодіжній збірній", — сказав про сина після матчу Президент УАФ Андрій Шевченко.

Господар міні-турніру – Північна Македонія, поєдинки квартету відбуватимуться в Скоп'є на стадіонах Makedonija Gjorce Petrov і FFM Training Centre.

У наступному матчі збірна України зіграє з командою Латвії. Поєдинок відбудеться 23 березня і розпочнеться о 15:00 за київським часом.

Переможці груп еліт-раунду приєднаються до господаря, Північної Ірландії, у фінальній стадії, яка відбуватиметься 15-28 липня 2024 року і стане відбором від УЄФА до ЧС-2025 (U-20).

Нагадаємо, Яремчук залишить "Валенсію" — на українця чекають в Італії.

"Динамо" може продати трьох гравців основного складу — про кого йдеться.