"Сіті" знову був у нас на гачку: Тухель про виліт "Баварії" з Ліги чемпіонів

Тухель прокоментував виліт Баварії з Ліги чемпіонів
Томас Тухель був вилучений у грі з "Ман сіті". Фото: twitter/ESPN

"Баварія" вдома не змогла обіграти "Манчестер Сіті" у другому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів – 1:1. Головний тренер мюнхенців Томас Тухель прокоментував нічию.

Чого не вистачило для успіху та статистика в матеріалі Новини.LIVE

"Я думаю, Сіті знову був у нас на гачку. Навіть більше, ніж у Манчестері. Але, як і минулого тижня, нам не щастило настільки, щоби все змінити. Я дуже задоволений тим, як ми виступили", — сказав Тухель пресслужбі УЄФА.

Додамо, що Томаса Тухеля було видалено наприкінці гри після другої жовтої картки. Томас Тухель почав з'ясовувати стосунки із суддею ще у першому таймі, нарвавшись на попередження.

Перед тренером в цей вечір стояло кілька непростих рішень. Захисник господарів розтягнувся незграбно на газоні перед Холандом біля свого штрафного майданчика, давши можливість норвежцю трохи просунутися й ужахнути з сили по м'ячу. Зоммер не зміг зреагувати на такий удар зблизька, а Тухелю треба було думати, залишаючи на полі такого гравця.

Водночас просидів на лавці більшу частину Мюллера. У першій зустрічі Тухель надав ветерану 10 хвилин, цього разу трохи більше двадцяти. Чому Томаса-гравця так використовує Томас-тренер — таємниця. Шупо-Мотінг, який вийшов на позиції центрфорварду, матч відверто провалив.

На чолі мюнхенців тренер здобув лише дві перемоги в шести зустрічах. Клуб за цей час вилетів з Кубка Німеччини та тепер з ЛЧ.

Тухель став лише другим після Оттмара Хітцфельда тренером в історії "Баварії", який не виграв жодного з двох стартових матчів в єврокубках.

Нагадаємо, бразилець Неймар показав свою вагітну подругу, яка незабаром народить йому другого сина.

У португальця Кріштіану Роналду почалися проблеми у Саудівській Аравії через його дружину Джорджину Родрігес. Лідер "Аль-Насра" знову опинився у центрі скандалу. Під час матчу проти "Аль-Хіляля" Роналду застосував задушливий прийом стосовно суперника.

Український півзахисник Руслан Маліновський став запасним гравцем "Марселя". Тренер команди пояснив це рішення.

Стало відомо, хто може стати наступним суперником Олександра Усика після зриву бою проти Тайсона Ф'юрі.