"Баварія" не програла "Ман Сіті": хто став героєм матчу Ліги чемпіонів

Баварія не програла Ман Сіті — хто став героєм матчу Ліги чемпіонів
Ерлінг Холанд забиває гол. Фото: REUTERS/Heiko Becker

У чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Баварія" прийняла в Мюнхені "Манчестер Сіті". Команда Томаса Тухеля мала відіграти вдома три м'ячі, які були пропущені тиждень тому.

Футболісти "Баварії" налаштовувалися на історичний камбек, повідомляють Новини.LIVE.

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола настільки розслабився, що вже втретє поспіль виставив на матч Ліги чемпіонів один і той самий склад. Каталонець вирішив обійтися без несподіваних рішень, які минулими роками неодноразово ставали причиною вильоту команди з турніру.

Як зіграли команди?

"Баварія" (Німеччина) — "Манчестер Сіті" (Англія) — 1:1 (0:0)

Голи: Кімміх, 83 — Холанд, 57

Незабитий пенальті: Холанд, 37 ("МанСіті") — над перекладиною

"Баварія": Зоммер — Павар (Станішич, 77), Упамекано, Де Лігт, Канселу (Девіс, 63) — Кімміх (капітан), Горецка — Сане (Мане, 63), Мусіала (Мюллер, 71), Коман — Шупо-Мотінг (Тель, 71).

Запасні: Ульрайх, Гнабрі, Сарр, Блінд,  Гравенберх, Мазрауї, Ібрагімович.

Тренер: Томас Тухель.

"Манчестер Сіті": Едерсон — Аканджі, Рубен Діаш, Аке (Ляпорт, 66) — Стоунз, Родрі — Бернарду Сілва, Де Брюйне (Уокер, 87), Гюндоган (капітан), Гриліш — Холанд (Альварес, 84).

Запасні: Ортега, Карсон, Філіпс, Серхіо Гомес, Марез, Пероні, Фоден, Палмер, Льюїс.

Тренер: Хосеп Гвардіола.

Вболівальники "Баварії" влаштували яскраву та гучну виставу перед стартовими хвилинами матчу. Пісня, перекличка трибун вразили навіть Холанда з Гвардіолою, для якого "Альянц Арена" — не чужий стадіон.

Господарі поля з перших хвилин матчу грали дуже активно. У них з'явилося те, чого не було в першому матчі — простріли та навіси з флангів у центр на Шупо-Мотінга, який повернувся до ладу. Було помітно, що мюнхенці дуже заряджені на цю зустріч.

Баварія - Манчестер Сіті
Нерви у матчі "Баварія" — "Манчестер Сіті". Фото: REUTERS/Leonhard Simon

На 16 хвилині Лерой Сане вибіг на ударну позицію за місцем лівого інсайда, втік від захисника, але пробив низом поруч із дальньою штангою. У атаці у відповідь на ударну позицію вискочив Холанд, Упамекано довелося збити суперника. Рефері показав червону картку, але буквально відразу ж скасував це рішення через офсайд в Ерлінга.

На 20-й хвилині Едерсон врятував "Сіті" після прямого удару Сані зі штрафного. П'ятнадцять хвилин потому Упамекано зіграв рукою у своєму штрафному майданчику після удару у виконанні Гюндогана. Суддя призначив пенальті у ворота "Баварії". Ерлінг Холанд "з крапки" пробив над поперечиною. Незадовго до фінального свистка Едерсон врятував "Сіті" після гарного удару від Сане.

"Баварія" активна почала і другий тайм, але Холанд охолодив запал суперника на 57-й хвилині. Англійці провели стрімкий контрудар, який закінчився сильним та точним "пострілом" Ерлінга, 0:1. Але "Баварія" встигла відігратися. На 83-й хвилині Аканджі зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, і Кімміх "з точки" не промахнувся, 1:1.

Господарі не припинили опір, але небезпечних моментів поменшало. "Манчестер Сіті" спокійно довів матч до фінального свистка та вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, де зіграє проти мадридського "Реала".

Нагадаємо, бразилець Неймар показав свою вагітну подругу, яка незабаром народить йому другого сина.

У португальця Кріштіану Роналду почалися проблеми у Саудівській Аравії через його дружину Джорджину Родрігес. Лідер "Аль-Насра" знову опинився у центрі скандалу. Під час матчу проти "Аль-Хіляля" Роналду застосував задушливий прийом стосовно суперника.

Український півзахисник Руслан Маліновський став запасним гравцем "Марселя". Тренер команди пояснив це рішення.

Стало відомо, хто може стати наступним суперником Олександра Усика після зриву бою проти Тайсона Ф'юрі.