Стало відомо, коли повернеться Степаненко — чи зіграє з Марселем

Тарас Степаненко проти Аміта Харіта. Фото: Reuters

Капітан донецького Шахтаря, схоже, зможе вийти на поле у матчі відповіді в 1/16 фіналу Ліги Європи проти Марселя у Франції. Пошкодження, яке отримав гравець збірної України, є не настільки серйозним.

Про це повідомляє канал ТаТоТаке, передає Новини.LIVE.

"МРТ-обстеження, яке пройшов капітан "Шахтаря" після гри, не виявило ані надриву, ані розтягнення задньої поверхні стегна", — йдеться у повідомленні.

Капітанська пов'язка принесла гол Матвієнко

Нагадаємо, Степаненко отримав пошкодження на 70-й хвилині першого поєдинку. На заміну 34-річному гравцеві вийшов Єгор Назарина. Тарас віддав свою капітанську пов'язку Матвієнкові, який забив гол на 68-й хвилині матчу.

Додамо, що матч-відповідь на "Велодромі" відбудеться у четвер, 22 лютого. Перший матч закінчився з рахунком 2:2.

Нагадаємо, Олександр Зінченко піде з "Арсеналу" наприкінці сезону — на українця претендують два клуби

Георгій Судаков іде із "Шахтаря" — відомий новий претендент на українця.

У збірної України буде новий технічний спонсор замість Joma.

Вже влітку Віктор Циганков змінить клуб, а Артем Довбик може залишитися у "Жироні".