Старт 20 туру УПЛ: несподіваний результат у Полтаві

Старт 20 туру в УПЛ — несподіваний результат у Полтаві
Матч у Полтаві вийшов небагатим на голи. Фото: vorskla.com.ua

20-й тур української Прем'єр-ліги стартував з матчу у Полтаві. На місцевому стадіоні імені Бутовського "Ворскла" приймала "Інгулець" і здобула першу перемогу у 2023 році.

Про це повідомляють Новини.LIVE

В останніх чотирьох поєдинках чемпіонату полтавська "Ворскла" зуміла набрати всього два очка, тому сьогодні команді Віктора Скрипника вкрай необхідно було перемагати.

У першому таймі господарі виглядали дещо переконливіше, але забити так і не змогли. Зрештою, на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Ворскла

Друга половина зустрічі розпочалася для "біло-зелених" вдало: Бацула подав у штрафний гостей зі стандарту, а Кравець опинився спритнішим за усіх у воротарському майданчику суперників — 1:0.

Більше голів у цьому матчі вболівальники не побачили. Завдяки цій перемозі "Ворскла" піднялась на восьму сходинку у турнірній таблиці УПЛ.