Супряга вже дебютував за Зорю — як зіграв форвард

Супряга дебютував за Зорю — як зіграв форвард
Владислав Супряга у "Динамо". Фото: пресслужба клубу

Колишній форвард молодіжної збірної України та київського "Динамо" Владислав Супряга зіграв перші хвилини у складі "Зорі". Молодий футболіст взяв участь у товариському матчі.

Команда Супряги перемогла суперника з рахунком 2:1, повідомляє портал Новини.LIVE.

У чемпіонаті України з футболу пауза, яка пов'язана із перервою на матчі національних команд. Клуби проводять товариські поєдинки, в яких беру участь та новачки.

Владислав Супряга
Владислав Супряга на тренуванні. Фото: пресслужба клубу

Як Супряга зіграв за "Зорю"

Незадовго до закриття літнього трансферного вікна 2024 в Україні Владислав Супряга перейшов із "Динамо" до "Зорі" на правах оренди. Колишній чемпіон світу у складі юнацької збірної України виступатиме у луганській команді до кінця сезону 2024/2025.

"Зоря" зіграла з "Поліссям" чотири тайми по 30 хвилин. Луганська команда перемогла суперника із Житомира з рахунком 2:1. Голи забили Будківський (дубль) та Беніто, який ще нещодавно тренувався у "Динамо" разом із Супрягою. Сам Влад вийшов на поле у другому складі "Зорі" та активно відіграв. Він завдав двох ударів по воротах суперника, але не зумів відзначитися результативними діями.

Нагадаємо, Ярмоленка можуть запросити до Саудівської Аравії — що відомо.

Циганков посварився з керівництвом "Жирони" — причина досить серйозна

Людмила Кіченок скасувала весілля заради перемоги на US Open.

Забарний назвав найталановитішого гравця "Динамо" і пророкує йому топові чемпіонати.

Суркіс несподівано звернувся до одного з найвідоміших колишніх легіонерів "Динамо".