Світоліна розгромила суперницю та вийшла до півфіналу престижного турніру

Еліна Світоліна святкує перемогу. Фото: instagram.com/elisvitolina/

Українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує переможну серію на хардовому турнірі серії WTA 250 в Окленді (Нова Зеландія). Цього разу перша ракетка України у домінуючому стилі обіграла Марію Боузкову із Чехії.

Світоліна виграла перший сет лише за 25 хвилин, повідомляє портал Новини.LIVE.

Зірці українського тенісу знадобилося лише два сети для того, щоб обіграти у чвертьфіналі турніру в Окленді чеську суперницю. Це була четверта зустріч у кар'єрі Еліни Світоліної та Марії Боузкової. Українка виграла всі матчі у цієї суперниці.

Элина Свитолина
Еліна Світоліна після матчу. Фото: instagram.com/elisvitolina/

Переконлива гра Світоліної

У першому сеті фаворитка протистояння не залишила суперниці жодного шансу. Українська тенісистка витратила на перемогу 25 хвилин і віддала суперниці лише вісім пойнтів.

Еліна Світоліна
Перемога Еліни Світоліної. Скриншот Google

У другому сеті Світоліна програвала з рахунком 1:3, проте зуміла взяти п'ять геймів поспіль, що принесло їй підсумкову перемогу. У півфіналі Еліна зіграє проти китаянки Ван Сію (WTA 71).