Терлюга та Талібов принесли Україні дві золоті медалі Прем'єр-ліги

Талібов, Крива, Терлюга, Степашко та Заплитний з медалями. Фото: Ukrainian Karate Federation

В ірландському Дубліні завершився етап Прем'єр-ліги з карате. Його тріумфаторами стали одразу двоє українців.

Загалом українська команда здобула п'ять медалей, повідомив портал Новини.LIVE.

Збірна України в Ірландії минулого вікенду виграла дві золоті та три бронзові медалі.

Сборная Украины по каратэ после этапа Премьер-лиги в Дублине

Терлюга та Талібов знову поза конкуренцією

У ваговій категорії від 84 кг золоту медаль виграв Різван Талібов. Українець у фіналі переміг переможця Панамериканських ігор із Чилі Родріго Рохаса (4:3).

Цей виграний Талібовим етап Прем'єр-ліги став дня його другим поспіль після тріумфу в японській Фукуоці. Перемога дозволила українцю стати найкращим каратистом сезону у своїй ваговій категорії.

Другу золоту медаль Україні принесла лідерка збірної Анжеліка Терлюга у вазі до 55 кг. У фінальному матчі одеситка перемогла японку Накамуру Шіорі.

Зазначимо, що ця золота медаль стала для Терлюги 16-ою на турнірах Прем'єр-ліги.

Також на етапі у Дубліні бронзові медалі виграли українці Катерина Крива (до 50 кг), Анастасія Степашко (від 68 кг) та Андрій Заплитний (до 75 кг).

Нагадаємо, Вірменія з Петраковим здійснила подвиг у Туреччині.

Ф'юрі пояснив, чому не хоче боротися з Усиком.

Бущан розповів, який момент міг усе змінити у грі Україна — Англія.

Зінченко — найкращий гравець матчу з Англією: з Італією планує повторити.

Подарунок Україні: Італія втратила очки та лідерів у матчі з Північною Македонією.