Трубін витягнув пенальті в грі за "Бенфіку" проти "Портімоненсе": відео шаленого сейву

Рогер Шмідт та Анатолій Трубін. Фото: Twitter/BrunoFrancisc89

Воротар збірної України Анатолій Трубін знову вийшов в основному складі португальської "Бенфіки". Відстояти зустріч на нуль не вийшло, але він допоміг своїй команді перемогти.

Відео відбитого Трубіним пенальті в матеріалі Новини.LIVE.

У першому таймі суперник жодного разу не влучив у створ воріт і Анатолія роботою не навантажував. "Бенфіка" в цей час забила двічі. Відзначились Ба та Муса.

На 56-й хвилині гравець “Портімоненсе” Варела забив українцю з гострого кута. А ще через 4 хвилини у господарів був шанс зрівняти рахунок з пенальті.

Трубін надихає партнерів

Але Трубін зумів дивовижно врятувати свою команду та витягнув м’яч з лівого кута після удару бразильця Рілдо.

Цей момент надихнув "орлів" на ще один гол на 66-й хвилині. З пасу Рафи Сілви відзначився Давід Нереш. А сам Трубін від аналітичного сайту Whoscored отримав високий бал 7,7.

У підсумку перемога на виїзді з рахунком 3:1. "Бенфіка" йде на другій позиції, відставання від "Порту" в одне очко.

Нагадаємо, мадридський "Реал" першим у світі спорту досяг неймовірного результату: що сталося.

"Полісся" представило талановитого африканця: він 5 місяців діставався Житомира.

Чжилей у реванші знову знищив Джойса: відео удару-нокаута

Молодих Реброва та Шевченка звали до російського клубу: коли це було і чому вони відмовилися.

Збірну України очолював "росіянин": СБУ попереджала, а ФХУ ігнорувала