Циганков зрівняв рахунок у матчі Україна — Ісландія

Віктор Циганков під час атаки. Фото: Reuters/Kacper Pempel

Збірна України продовжує поєдинок із національною командою Ісландії за право вийти на Євро-2024. Віктор Циганков відіграв гол, який "синьо-жовті" пропустили у першому таймі.

Підопічні Сергія Ребров мають більше пів години для того, щоб здобути перемогу, повідомляє портал Новини.LIVE.

У вівторок, 26 березня, збірна України приймає у Вроцлаві команду Ісландії. У першому таймі "синьо-жовті" пропустили гол у свої ворота. Роман Яремчук забив м'яч у відповідь, але його не зарахували через офсайд у Віктора Циганкова.

Гарний гол збірної України

Півзахисник "Жирони" виправився вже на 54-й хвилині протистояння. Під час атаки "синьо-жовтих" Циганков пройшов із м'ячем уздовж лінії штрафного суперника й акуратно пробив під саму штангу, 1:1!

Збірній України потрібна перемога, щоб здобути путівку на Євро-2024.

Нагадаємо, Мудрик у центрі уваги відомого клубу — за його грою стежать скаути.

Бражко розповів, як Ребров лаявся після матчу з Боснією та Герцеговиною.

Трубін обрав новий клуб, "Бенфіка" встановила ціну за гравця.

"Реал" визначився з голкіпером на заміну Луніну та Куртуа.

Голанн використовує матчі з "Реалом" для відходу з "Манчестер Сіті" — що відомо.