Україна приймає Ісландію — як команди зіграли у першому таймі

Збірна України під час атаки Фото: Reuters/Kacper Pempel

У вирішальному поєдинку кваліфікації на Євро-2024 збірна України поступається у рахунку національній команді Ісландії. У першому таймі підопічні Сергія Реброва пропустили гол.

Українці забили м'яч у відповідь, але рефері його не зарахував, повідомляє портал Новини.LIVE.

У вівторок, 26 березня, збірна України приймає Ісландії у матчі відбору на чемпіонат Європи. Переможець протистояння отримає путівку до групового етапу континентальної першості.

Збірна України
Збірна України перед матчем Фото: Reuters/Kacper Pempel

Проблеми збірної України

Як і п'ять днів тому у матчі з Боснією та Герцеговиною, команда Сергія Реброва знову першою пропустила гол. На 30-й хвилині зустрічі Алберт Тор Гудмундссон у штрафному майданчику "синьо-жовтих" обіграв трьох опонентів і обвідним ударом направив м'яч повз ворота, 0:1!

При цьому збірна України створила чимало моментів біля воріт суперника. Могли забити Миколенко, Судаков, Мудрик та Забарний. Незадовго до перерви Яремчук відправив м'яч у сітку воріт Ісландії, але рефері скасував гол через офсайд.

У збірної України ще є щонайменше 45 хвилин, щоб змінити ситуацію та завоювати путівку на Євро-2024.

Нагадаємо, Мудрик у центрі уваги відомого клубу — за його грою стежать скаути.

Бражко розповів, як Ребров лаявся після матчу з Боснією та Герцеговиною.

Трубін обрав новий клуб, "Бенфіка" встановила ціну за гравця.

"Реал" визначився з голкіпером на заміну Луніну та Куртуа.

Голанн використовує матчі з "Реалом" для відходу з "Манчестер Сіті" — що відомо.