Цуренко впевнено виграла для України перший матч Кубку Біллі Джин Кінг проти Румунії

Леся Цуренко. Фото: Reuters

Збірна України з тенісу розпочала з перемоги протистояння із Румунією у Кубку Біллі Джин Кінг. У першому матчі Леся Цуренко у вольовому та красивому стилі обіграла Ану Богдан.

Українка впевнено забрала два останніх сети, передає Новини.LIVE.

Перший сет українська тенісистка програла Богдан. Цуренко не взяла жодного гейму на власній подачі і, хоча зробила одразу три брейки, програла сет 3:6.

Ключовим моментом другого сету став четвертий гейм. Цуренко з третьої спроби зробила брейк, після чого довела справу до перемоги 6:2.

А третій сет Цуренко взагалі завершила “всуху” 6:0. Причому його вона закінчила менш ніж за пів години.

Матч Цуренко — Богдан тривав 2:04 години. Українка реалізувала 67% брейкпойнтів, румунка — 55%.

Світоліна грає з Крістіан

Матч Україна — Румунія відбувається у межах кваліфікаційного раунду Кубка Біллі Джин Кінг. Українки мають можливість вперше в історії вийти у фінальну частину змагань.

До кінця змагального дня п'ятниці, 12 квітня, одиночний матч проведе Еліна Світоліна. Суперницею українки стане Жаклін Крістіан (75-та ракетка світу).

Україна — номінальна господарка матчевої зустрічі проти Румунії на Кубку Біллі Джин Кінг. Гра проходить на американському острові Амелія, штат Флорида, на ґрунтовому покритті.

Путівку у фінальний раунд Кубка Біллі Джин Кінг здобуде збірна, що першою дістанеться трьох перемог. На другий заплановані ще три матчі. Світоліна має зустрітися з Богдан, Цуренко — з Крістіан, а сестри Кіченок (за потреби) — провести свій матч у парі.

Нагадаємо, Зінченко чекає на трансфер з "Арсенала" — куди перейде українець.

Шапаренком цікавляться клуби з Італії та Франції — деталі.

Мілевський назвав найкращого футболіста, з яким разом грав.

Мудрик піде з "Челсі" через трансфер до Лондона відомого гравця.

"Ліверпуль" зазнав принизливої поразки від "Аталанти" й результати інших матчів ЛЄ.