У марафоні встановлено новий олімпійський рекорд, але фаворит не зміг фінішувати

Тамірат Тола фінішує на марафонській дистанції. Фото: Reuters/Isabel Infantes

Ще один олімпійський рекорд встановлений на Іграх у Парижі. Його автором на марафонській дистанції став Тамірат Тола з Ефіопії.

Титулований легкоатлет Еліуд Кіпчоге зійшов із дистанції незадовго до фінішу, повідомляє портал Новини.LIVE.

Тамірат Тола приніс Ефіопії першу олімпійську медаль за останні 24 роки. Чемпіон світу 2022 року переміг на марафонській дистанції у Парижі. На те, щоб подолати 42 км, новому золотому медалісту знадобилося 2 години 6 хвилин та 26 секунд. У такий спосіб 32-річний спортсмен встановив новий олімпійський рекорд.

Чудове завершення кар'єри

Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро та Токіо Еліуд Кіпчоге з Кенії зійшов з дистанції на 35 кілометрі. Незадовго до того 39-річний спортсмен зрозумів, що не зможе захистити титул.

Ще до старту марафонської дистанції Кіпчоге заявив, що завершить кар'єру після Ігор у Парижі. Кенієць вирішив гарно піти зі спорту. Легкоатлет, який свою першу медаль завоював ще в Афінах-2004 у бігу на 5 000 метрів, зупинився, сфотографувався з вболівальниками та віддав їм свої кросівки.

Нагадаємо, Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

Зінченко обрав новий клуб — де гратиме українець.

Капітан збірної України з гімнастики прокоментувала третє місце на Олімпіаді у Парижі.

Китайська гімнастка стала зіркою Олімпіади через вчинок на церемонії нагородження.

Олімпійський чемпіон Новіков пояснив, чому не захотів виступати за збірну України.

Перший в історії Філіппін золотий медаліст отримав несподівані подарунки на батьківщині.