У Мудрика дві результативні дії в товариському матчі Челсі

Челсі перемогло Лідс 5-1 у закритому товариському матчі
Михайло Мудрик. Фото: Reuters/David Klein

Лондонський "Челсі" продовжує готуватись до наступного сезону. Клуб проводить товариські матчі, але поки що за зачиненими дверима.

У контрольному матчі "Челсі" перемогло "Лідс" з рахунком 5:1, повідомив Х From The Shed End.

Михайло Мудрик, Крістофер Нкунку та Ноні Мадуеке записали у свій актив по дві результативні дії. Перші два забили по м'ячу та зробили за результативні передачі, а третій зробив дубль.

Зазначимо, що товариський матч тривав 3 тайми по 45 хвилин, щоб зіграли більше гравців.

У липні "Челсі" також зіграє заплановані контрольні матчі проти "Рексема" та "Селтіка". При цьому невідомо, чи будуть закриті вони для публіки.

Раніше Мудрик відмовився від відпустки після матчів за збірну України. Футболіст також хотів поїхати на Олімпійські ігри, але "Челсі" його не відпустив.

Нагадаємо, Судаков готується до трансферу з "Шахтаря" — клуб отримає вигідну пропозицію.

Циганков піде з "Жирони" — два клуби ведуть боротьбу за українця.