У тренерському штабі Північної Македонії назвали перемогу України "незаслуженою"

Роберт Стояновський — асистент головного тренера збірної Північної Македонії. Фото: ffm.mk

В рамках кваліфікації на Чемпіонат Європи-2024 Україна на виїзді обіграла команду Північної Македонії з рахунком 3:2, програючи після першого тайму 0:2. У тренерському складі суперника вважають, що підопічні Сергія Реброва не заслужили на перемогу.

Асистент головного тренера збірної Північної Македонії Роберт Стояновський заявив, що саме його команда заслуговувала перемогти, передає "Збірна".

Зазначимо, що Стояновський керував командою на тренерській лавці, оскільки головний тренер Благої Мілевський відбував дискваліфікацію.

Збірна України на матчі з Північною Македонією також мала підтримку. Фото: REUTERS/Ognen Teofilovski

"Незаслужена перемога"

За словами Стояновського, його команда провалилась у другому таймі через погану фізичну підготовку. Це сталося через те, що частина гравців Північної Македонії не мають постійної ігрової практики в своїх клубах.

"Я вітаю гостей, хоча вважаю, що їхня перемога не зовсім заслужена. Тут справа в ментальності. Радий за наших хлопців, які показали тактично зрілу гру в першому таймі. У другому ж найбільшою проблемою для нас стала фізична підготовка, тому ми й провалилися.

Щоб якісно зіграти матч такого рангу, потрібні гравці, які весь час виступають у своїх клубах. На жаль, хоча у нас є хороші футболісти, вони не отримують належного ігрового часу в своїх командах", — сказав тренер.

У рамках відбору на Чемпіонат Європи-2024 збірна України провела вже два матчі. У першій грі команда під керівництвом Руслана Ротаня поступилася Англії з рахунком 0:2.

Наразі у своїй відбірковій групі українці йдуть четвертими, лише за різницею забитих та пропущених м’ячів поступаючись Італії та Північній Македонії. На першій позиції перебувають англійці, у яких дев'ять очок після трьох ігор.

Нагадаємо, півзахисник Руслан Маліновський може перейти до відомого клубу Бундесліги.

Михайло Мудрик або Віктор Циганков: хто став найкращим гравцем у грі з Північною Македонією.

Михайло Мудрик розповів, що Сергій Ребров дає команді правильний заряд на перемоги.

Сенсація Олександра Петракова, драми Туреччини та Ізраїлю: результати відбору Євро-2024.

Сергій Ребров розповів, що у команди було недостатньо часу для підготовки до Північної Македонії.