Україна з Харлан стала другою на чемпіонаті Європи, програвши у фіналі в один бал

Українські шаблістки здобули срібло на чемпіонаті Європи з фехтування
Жіноча збірна України з шаблі. Фото: НОК України

У швейцарському Базелі проходить чемпіонат Європи з фехтування. У завершальні дні турніру відбулися змагання у жіночій командній шаблі.

Збірна України виграла срібні медалі, повідомив НОК України.

Збірна України на турнірі була представлена Ольгою Харлан, Аліною Комащук, Оленою Кравацькою та Юлією Бакастовою.

У чвертьфіналі українки перемогли команду Болгарії (45:42). У півфіналі вони здолали сильну збірну Угорщини (45:41).

У фіналі на Україну чекав матч із найсильнішою командою у світі — збірною Франції.

У важкому матчі збірна України поступилася лише одним влучанням — 44:45.

Турнірна таблиця:

1. Франція
  2. Україна
  3. Іспанія
  4. Угорщина

Зазначимо, що олімпійська чемпіонка Харлан виграла свою 22 медаль на чемпіонатах Європи. Ближче за всіх до неї наблизилась Комащук — п'ята нагорода. У Кравацької чотири медалі, а у Бакастової три.

Нагадаємо, Ващук пояснив, як збірна України має зіграти із Бельгією.

Мудрика, Забарного та Ярмолюка не пустили на Олімпійські ігри.