Україна зазнала проблем з Мальтою, але Мудрик приніс перемогу

Михайло Мудрик проти гравця Мальти Фото: REUTERS/Darrin Zammit Lupi

У рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 свій передостанній матч у групі провела збірна України. Суперниками підопічних Сергія Реброва стала Мальта.

Збірна України обіграла Мальту з рахунком 3:1, повідомляє портал Новини.LIVE.

Мальтійці почали активніше матч і на 12-й хвилині відкрили рахунок. Мбонг опинився між центральними захисниками синьо-жовтої команди і згодом втік від Матвієнка. Відірвавшись від захисника, форвард реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

Друге взяття воріт відбулося на 38-й хвилині. Все б нічого, але господарі забили у свої ворота. Після прострілу з лівого краю штрафного майданчика від Судакова Камензулі зрізав м'яч у ворота.

Через три хвилини захисник Мальти Джозеф у своєму штрафному майданчику сфолив на Мудрику, і арбітр призначив пенальті. З 11 метрів Довбик пробив під голкіпером — 2:1.

У другому таймі на полі було більше боротьби та менше моментів. Перший момент Україна мала на 70-й хвилині, коли Мудрик перехопив м'яч на лівому фланзі і пробив здалеку. На цей раз голкіпер парирував м'яч.

На 85-й хвилині Мудрику із третьої спроби вдалося забити. Михайло протяг м'яч лівим флангом, змістився в центр і з-за меж штрафного майданчика пробив точно в дальній кут воріт — 3:1.

У доданий час у ході контратаки був добрий момент у Коноплі, але його удар потяг голкіпер.

Мальта — Україна — 3:1

Голи: Мбонг, 12 — Камензулі, 38 (авт.), Довбик, 43 (п.), Мудрик, 85

Мальта: Бонелло — Д. Мбонг, С. Борг, Пепе, Ж. Борг, Камензулі — Гійомьє (Пізані, 88), Н. Мускат (Крістенсен, 68), Янкам — Нвоко (Сатаріано, 68), П. Мбонг (Монтебелло, 88).

Головний тренер: Мікеле Марколіні.

Україна: Трубін — Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Сидорчук, Зінченко (Піхальонок, 87) — Ванат (Конопля, 67), Судаков (Назарина, 67), Мудрик — Довбик.

Головний тренер: Сергій Ребров.

Попередження: Пізані — Матвієнко, Зубков

Нагадаємо, бій Усика з Ф'юрі стане кошмаром: відомий експерт оцінив шанси боксерів.

Працівник "Кривбасу" розповів, чому вирішив тікати з України.

Моурінью піде з "Роми" і стане найоплачуванішим тренером у світі.

Слова Реброва перед Мальтою: кадрові проблеми, сила суперника та "ігнор" Русіна.

Мельгоса про перемогу України над Англією: "Вони борються за свою команду".