Українець нокаутував росіянина у фіналі КС із самбо і станцював гопак — відео

Андрій Кучеренко нокаутував росіянина. Фото: скриншот

У Єревані, Вірменія, на етапі Кубка світу зі спортивного та бойового самбо збірна України стала найкращою командою. У синьо-жовтих більше медалей, ніж у родоначальників цього виду єдиноборств росіян.

Проте справжній перформанс у фіналі зробив Андрій Кучеренко. Відео з нокаутом та танцями опублікував ТікТок-канал dobrodiy.

У ваговій категорії до 71 кг Кучеренко у фіналі зустрівся з Ібрагімом Кортоєвим та виграв у нього нокаутом.

Відразу після нокауту Кучеренко показав жестом росіянину, що його місце нижче пояса, а після нагородження станцював гопак.

Зазначимо, що бронзову медаль у цій вазі виграв українець Максим Дудяк.

Загалом збірна України на етапі в Єревані здобула 22 медалі, з яких 7 золотих, 4 срібні та 11 бронзових. Загалом на турнірі Україну представили 33 самбісти.

Нагадаємо, Шапаренко та інші гравці "Динамо" відвідали гендерну вечірку свого одноклубника.

Довбик перейде до "Барселони" — що відомо про трансфер.

За "Рух" проти "Шахтаря" зіграв наймолодший дебютант в історії клубу.