Українець виборов історичну медаль у Парижі-2024 — про що йдеться

Бабинець зі скандалом завоював бронзу у фіналі з пауерліфтингу в Парижі
Юрій Бабинець під час турніру. Фото: Reuters/Rula Rouhana

Українець Юрій Бабинець змагався за срібну медаль у фіналі турніру з пауерліфтингу на Іграх у Парижі. Волинянин став володарем "бронзи", яка стала першою нагородою для національної команди у цьому виді спорту.

Судді не зарахували спробу спортсмена, що могла принести йому медаль вищої проби, повідомляє портал "Суспільне Спорт".

Юрій Бабинець покращив власний результат на Паралімпійських іграх порівняно з Токіо-2020, де посів лише дев'яте місце. У Парижі 29-річний спортсмен виборов бронзову медаль у вазі до 88 кг.

Юрій Бабинець
Юрій Бабинець на подіумі. Фото: Reuters/Rula Rouhana

Досягнення Бабинця

У фінальному турнірі з пауерліфтингу за нагороди боролися одразу кілька спортсменів. Українець виграв конкуренцію у представників ОАЕ та Узбекистану. Бабинець продемонстрував третій найкращий результат.

Пауерліфтинг. Чоловіки, фінал. Вага до 88 кг

1. Панпан Ян (Китай) — 242
  2. Мохамед Елефат (Єгипет) — 224
  3. Юрій Бабинець (Україна) — 214.

Після вдалої спроби, яка принесла йому "бронзу", українець взяв вагу 225. Однак, судді не зарахували цю спробу. Команда Юрія заперечила рішення арбітрів, але підсумкова трійка так і не змінилася.

Нагадаємо, Ярмоленка можуть запросити до Саудівської Аравії — що відомо.

Циганков посварився з керівництвом "Жирони" — причина досить серйозна

Людмила Кіченок скасувала весілля заради перемоги на US Open.

Забарний назвав найталановитішого гравця "Динамо" і пророкує йому топові чемпіонати.

Суркіс несподівано звернувся до одного з найвідоміших колишніх легіонерів "Динамо".

спорт Паралімпійські ігри Паралімпійська збірна України Паверліфтинг Париж-2024 Юрій Бабинець