Українські плавчині Алексіїви посіли п'яте місце в технічній програмі дуетів на Олімпіаді-2024

Сестри Алексіїви ввійшли до п'ятірки кращих у змаганні дуетів в артистичному плаванні
Сестри Алексіїви. Фото: len.eu

Українські плавчині сестри Марина та Владислава Алексіїви в п'ятницю, 9 серпня, стартували на Олімпійських іграх у Парижі. Спортсменки взяли участь у змаганні дуетів в артистичному плаванні.

Про це в п'ятницю, 9 серпня, повідомило "Суспільне Спорт".

Українські спортсменки дебютували на Олімпіаді під 10-м стартовим номером. Заявлена складність їхньої програми складала 39,6 бала. Елементи програми українських плавчинь оцінили на 163.3600 бала, а артистизм — на 97.100 бала. У підсумку сестри набрали 260.4600 бала, тобто лише на 16.3267 бала менше ніж китайські плавчині, які посіли в технічній програмі перше місце. Українки увійшли до п'ятірки кращих.

Результати технічної програми з артистичного плавання на Олімпіаді-2024

1. Китай — 276.7867 бала;
  2. Австрія — 267.2533 бала;
  3. Нідерланди — 264.7066 бала;
  4. Велика Британія — 264.0282 бала;
  5. Україна — 260.4600 бала.

Попереду в сестер друга частина змагань — у довільній програмі. Ці змагання відбудуться вже сьогодні, в суботу, 10 серпня. Переможцями стануть учасники, які наберуть найбільшу сумарну кількість балів за технічну та довільну програми.

Нагадаємо, Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

Олімпійський чемпіон Новіков пояснив, чому не захотів виступати за збірну України.

Спортсменки-близнята з Тринідаду стали зірками Олімпіади-2024 навіть без медалей.

Китайська гімнастка стала зіркою Олімпіади через вчинок на церемонії нагородження.

Зінченко обрав новий клуб — де гратиме українець.

Перший в історії Філіппін золотий медаліст отримав несподівані подарунки на батьківщині.