Українські плавці здобули золоті медалі на Євро-2024 з плавання

Українці Желтяков та Романчук стали чемпіонами Європи з плавання
Михайло Романчук. Фото: Associated Press

У сербському Белграді триває континентальна першість з водних видів спорту. Українці Олександр Желтяков і Михайло Романчук здобули дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з плавання.

Про це повідомляє НОК.

18-річний Олександр Желтяков здобув "золото" на 200-метрівці на спині. Його результат — 1:55.39 хвилини. Він на 0,3 секунди випередив грека Апостолоса Сіскоса. Третім став швейцарець Роман Мітюков, який поступився Олександру 0,36 секунди.

Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання на дистанції 800 метрів вільним стилем. Він залишив своїх конкурентів позаду та здобув перемогу з результатом 7:46.20.

Срібний призер програв Михайлові 2,39 с. Це шосте "золото" у кар’єрі українця на континентальних першостях.

Нагадаємо, Циганков перейде в італійський клуб — "Жирона" назвала умову.

"Динамо" здивувало вболівальників презентацією нової форми — фото.

"Бенфіка" змінила ціну на Трубіна та збирається продати українця.

Маліновський розкрив деталі розмови у роздягальні збірної України після поразки від Румунії.

Забарний назвав чесну причину поразки збірної України від Румунії.