Українці виграли сім медалей Паралімпіади в плаванні — Трусов та Богодайко на одному подіумі

Українські плавці здобули сім медалей на Паралімпіаді 2024
Трусов та Богодайко зі "сріблом" і "бронзою". Фото: Reuters

На Паралімпійських іграх в Парижі відбулися важливі фінали в плаванні. За їх підсумками Українці виграли сім медалей.

Про медальний доробок України повідомив портал Новини.LIVE.

Першим фінали почали на дистанції 100 метрів на спині в класі S12, де Ярослав Денисенко виграв бронзову нагороду.

Анна Стеценко стала срібним призером на дистанції 100 м на спині в класі S12. Також вона виграла бронзову нагороду запливу на 400 м вільним стилем, оновивши паралімпійський рекорд у класі S12.

Анна Стеценко
Анна Стеценко — крайня праворуч. Фото: Reuters

Зазначимо, що  Антон Коль став бронзовим призером на 50-метрівці на спинні в класі S1.

Також Україна здобула подвійний подіум на дистанції 200 метрів комплексним стилем в класі SM7. Андрій Трусов виграв срібло, а Євген Богодайко бронзу.

Ще одну бронзову нагороду здобула Марина Піддубна на дистанції 50 метрів вільним стилем в класі S11.

Нагадаємо, "Шахтар" замінить Пушича відомим тренером — про кого йдеться.

Зінченко дізнався, у якому клубі проведе наступний сезон — це не "Арсенал".

"Жирона" висунула вимоги до Циганкова — що має зробити гравець.

"Динамо" дізналося суперників у Лізі Європи — "Рома" з Довбиком та інші команди.

Шапаренко піде з "Динамо" до кінця трансферного вікна — відомо, де гратиме українець.

Паралімпійські ігри Паралімпійська збірна України Паралімпійські ігри Паралімпійські ігри 2024