В Одесі відбулись масштабні велогонки "Меморіал Уточкіна" та Odesa Grand Prix

Відчайдушні велоперегони в Одесі. Фото: Юрій Макаліс

В Одесі пройшло справжнє дводенне свято велоспорту "Cycling Week-End". У центрі уваги були дві одноденні класичні велогонки "XXI Меморіал Сергія Уточкіна" та "XXVI Odesa Grand Prix".

Організатором виступила Південна велосипедна ліга Одеси, передає спортивний журналіст Новини.LIVE.

Змагання розпочались у суботу з "Меморіала Уточкіна", присвяченого легендарному одеситу Сергію Уточкіну відомому спринтеру-велогонщику та авіатору. Гонка стартувала на вулиці Маразліївській у центрі Одеси. Приїхали гонщики з інших міст: зі Львіва, Харківа, Запоріжжя, Київа.

вело
На старті спортсмени з різних міст. Фото: Юрій Макаліс

Першого дня відбулись групові гонки на дистанції 40 та 50 км. Змагання серед учасників категорії "М-3" та жінок продовжились у другій та першій категорії, де вік гонщиків становив 19-39 років.

Ця гонка перетворилась на справжній спринтерський заїзд, переміг в якому Микита Кошелєв з команди "Project-13". Лише пів колеса на фініші йому поступився найгарячіший суперник Олексій Корецький (Hoods&Drops).

вело
Гонка йшла вулицями міста. Фото: Юрій Макаліс

У категорії 40 - 59 досвідчений Андрій Гладкий розложив всю ситуацію по полицях та прорахував свій переможний варіант.

У 60+ не було рівних (Athlet Cycling Group). У жіночому заліку перемогла Вікторія Бондаренко (Arcadia).

Гонка біля аеропорту

Наступного дня вело-уікенд в Одесі продовжився одноденною класичною велогонкою "Odesa Grand Prix". Цього разу гонщикам запропонували нову трасу біля міжнародного аеропорту. Обидві гонки мали такий цікавий сюжет та інтригу.

Нагадаємо, хавбек Михайло Мудрик визначився з майбутнім у "Челсі" після розмови з Почеттіно.

Голкіпер Анатолій Трубін може продовжити кар'єру у Німеччині замість трансферу в "Інтер".

Зінченко пішов із клубу через тренера: в Англії розповіли про трансфер українця.

Півзахисник Віктор Циганков переїде до Англії: "Жироні" потрібні гроші.

Андрій Лунін став трансферною метою іспанського клубу: "Реал" відпустить голкіпера.