Вперше під керівництвом Почеттіно: без Мудрика "Челсі" здобув перемогу

Стерлінг став героєм матчу. Фото: twitter.com/ChelseaFC

У рамках третього туру Англійської прем'єр-ліги "Челсі" вдома приймав "Лутон". У матчі через пошкодження не зіграв Михайло Мудрик.

Лондонці перемогли з рахунком 3:0, повідомляє портал Новини.LIVE.

Зазначимо, що після трьох турів у підопічних Почеттіно чотири очки. Команда програла "Вест Гему" та зіграла внічию з "Ліверпулем".

Огляд матчу

Челсі — Лутон — 3:0

Голи: Стерлінг, 17, 68, Джексон, 75

"Челсі": Санчес — Дісасі, Сілва, Колвілл — Гюсто, Галахер, Кайседо, Чілвелл (Матсен, 86) — Стерлінг (Берстоу, 90+3), Фернандес — Джексон (Угочукву, 83)

Головний тренер: Маурісіо Почеттіно

"Лутон": Камінський — Каборе (Дауті, 70), Берк (Андерсен, 77), Лок'єр, Белл, Джайлс — Чонг (Огбене, 77), Накамба, Барклі (Мпанзу, 77) — Адебайо (Браун, 70), Морріс

Головний тренер: Роб Едвардс

"Челсі" з перших хвилин матчу почало створювати моменти й на 17-й хвилині Рахім Стерлінг змістився з правого флангу у штрафний майданчик і пробив у дальній нижній кут воріт — 1:0.

Після забитого м'яча гра заспокоїлася та небезпечних моментів довелося чекати до другого тайму.

У другій половині матчу Енцо Фернандес пробив у штангу, а потім на 68-й хвилині Стерлінг отримав пас із правого флангу до центру штрафного майданчика й з дев'яти метрів влучив у ворота.

На 75-й хвилині Стерлінг ще й асист зробив. Рахім з правого флангу віддав пас на лінію воротарського майданчика, де Ніколас Джексон вразив ворота — 3:0.

Нагадаємо, Мудрик та Лукаку покинуть "Челсі": на гравців чекають в Італії.

"Динамо" знайшло новачка на позицію форварда: про кого йдеться.

Бой Усик — Дюбуа: де і коли дивитися онлайн в Україні.

Лунін піде з "Реала": Анчелотті зробив вибір.

"Азов" звернувся до київського "Динамо" через скандальний матч з "Арісом".

"Манчестер Сіті" заплатить величезні гроші за гравця: Гвардіола наполягає на трансфері.