Захисник збірної України отримав важку травму

Ворскла та збірна України U-21 втратили Павлюка через травму в матчі з Рухом
Євген Павлюк. Фото: "Ворскла"

В матчі матчу чемпіонату України "Ворскла" — "Рух команди сильнішого не виявили. При цьому господарі поля зазнали кадрових втрат.

Через серйозну травму по ходу гри замінили футболіста "Ворскли" та молодіжної збірної України Євгена Павлюка, передає Sport.ua.

На 40-й хвилині матчу в намаганні відібрати м'яч у Дениса Підгурського травмувався Павлюк і йому була необхідна допомога лікарів. На 43-й хвилині захисника замінив Данііл Хрипчук.

Евгений Павлюк

Після матчу стало відомо, що 22-річний футболіст "Ворскли" травмував гомілку.

Подальше обстеження показало, що гравцю необхідна операція та тривале відновлення. Павлюк зможе повернутися на поле лише через 4-5 місяців. Тобто, на нього клуб зможе розраховувати лише після зимової перерви.

Павлюк цього сезону зіграв за "Ворсклу" в чотирьох матчах, де він заробив дві жовті картки. Авторитетний статистичний портал "Трансфермаркт" оцінює гравця у 800 тисяч євро.

Нагадаємо, перший гол Довбика за "Рому" — як відреагували італійські вболівальники.

Елегантна та сексуальна дружина лідера збірної України постала в образі богині.

Талановитим голкіпером збірної України цікавляться три клуби з Англії.

Дружина Луніна роздяглася на камеру, після того як воротар підписав контракт із "Реалом".

Відомо, як Шовковський ставиться до легіонера "Динамо", якого "маринує" у запасі.